NOVINKY

Lidičky! Máme tu čest vám představit náš novej klip "Per to!", kterým uvádíme na svět naši novou stejnojmennou desku. Užívejte!☺☺☺ https://www.youtube.com/watch?v=5TNSY8U0qS8 www.uchovejtevtemnu.cz

Friday, June 21, 2019

Zveme vás všechny na "Koncert u Jeřábků", Petrov dne 22.6.2019 s kapelou Pure Olcoholic Punk

Friday, June 21, 2019

Děkujeme za super PROMO fotky od GALAPETR MP40! https://www.facebook.com/galapetrmp40/

Friday, June 14, 2019

U.v.T. veřejná zkouška v Petrově, příprava na koncert v nové sestavě 😎😎😎

Thursday, April 25, 2019

Přejeme všem fanouškům krásný velikonoční svátky! Brzo se už uvidíme na jednom z blížících se koncertů! U.v.T.😎😎😎

Sunday, April 21, 2019

​Rádi bychom tímto přivítali novou posilu kapely U.v.T., skvělýho basáka Martina, kterej s náma bude spolupracovat na místě bývalýho basáka Jardy, kterej nás znenadání opustil a věnuje se jiným projektům... Těšíme se na spolupráci!☺

Wednesday, April 17, 2019

Deska "Per to!" na digitálním serveru k prodeji😎 Příjemnej poslech přátelé 👱🎧🔊

Wednesday, March 27, 2019

Deska "Per to!" je venku. Příjemnej poslech!☺

Wednesday, March 20, 2019

Přecházíme na závěrečný střih našeho klipu Per to! Tady je jeden autentický screen shot z jeho děje. ✂🎬🎥

Friday, February 15, 2019

Přátelé, už se to blíží! 🤘 Dear friends, the publication of our new clip is very close!

Saturday, February 02, 2019

Poděkování fotografům z Galapetr MP40

Wednesday, January 23, 2019

Příprava na sobotní koncert 😎😎😎 v Mileticích k 33. narozeninám Kuby

Friday, December 21, 2018

Natáčení videoklipu k songu "Per to!"

Monday, January 07, 2019

Natáčení videoklipu k songu "Per to!"

Monday, January 07, 2019

Natáčení videoklipu k songu "Per to!"

Friday, December 14, 2018

Natáčení videoklipu k songu "Per to!"

Wednesday, December 12, 2018

Natáčení videoklipu k songu "Per to!"

Monday, November 12, 2018

Rockfest pod Kaštanem Uhy

Saturday, September 22, 2018

Koncert Dolní Čermná

Saturday, September 15, 2018

Příprava na koncert v Dolní Čermné 😜😎

Friday, September 14, 2018

Událost koncert - Uhy

Tuesday, September 04, 2018

Událost - koncert 25.7.2018 Rock night: Modrá Vopice! Elleanor / HellBitch / UvT

Sunday, July 22, 2018

Včerejší skvělý koncert v Poldofce na Kladně. Děkujeme všem přátelům za úžasnou atmosféru! U.v.T.☺

Friday, May 18, 2018

Nová vizáž U.v.T.

Friday, May 18, 2018

Událost - koncert 25.5.2018 Rock klub u Kanára

Tuesday, May 15, 2018

Nová vizáž U.v.T. s novým songem "Les".☺

Thursday, May 10, 2018

Milí fans! Všichni povinně přespříští sobotu v Poldofce na Kladně. Pojedem bomby!☺

Wednesday, May 02, 2018

Tak uz je to tutovka! V sobotu 30.6. ve 14:00 to rozjedeme na Altros Rockfestu!!!

Sunday, April 29, 2018

Tak vyrážíme na náš první letošní koncert. Držte nám palce, nebo ještě líp - doražte!

Friday, April 27, 2018

Takže tuto sobotu!☺

Sunday, April 22, 2018

Pouštíme do světa ukázku úvodního songu z právě vycházejícího alba Per to!☺

Sunday, April 15, 2018

Finalizace chystaný desky Per to! Za chvilku je venku, těšíme se!

Monday, April 09, 2018

Událost - koncert Mandragora Praha

Saturday, March 24, 2018

Studio Rápotice - Masatering nové desky Per to!

Saturday, March 24, 2018

Šance Muzikus 2018

Friday, March 23, 2018

Událost - koncert SO, 16.6.2018 Den Kodiaka Caravan Camp

Monday, March 19, 2018

Událost - koncert SO, 15. 9. 2018 Setkání Lanškrounsko Dolní Čermná

Monday, March 19, 2018

Událost - koncert SO, 30. 6. 2018 Altrofest Lovosice

Monday, March 19, 2018

Událost - koncert na 2. MotoWaldorf Valdorf, Horšovský Týn 12.5.2018

Monday, March 19, 2018

Konec v soutěži Líheň 2018

Sunday, March 18, 2018

Cesta do Karviné na soutěž Líheň 2018

Wednesday, March 14, 2018

Vystoupení U.v.T. na soutěži kapel "Líheň 2018"

Monday, February 26, 2018

Událost - koncert v Poldofce na Kladně dne 18.5.2018

Sunday, February 25, 2018

Koncerty pro rok 2018

Tuesday, February 13, 2018

Točení desky ve studiu ExAvik

Saturday, February 10, 2018

Náhrávání desky

Tuesday, February 06, 2018

Ochutnávka songu "Bábi"!

Wednesday, January 17, 2018

Ochutnávka songu "Per to!"

Sunday, January 07, 2018

U.v.T. v Andělský dacítce na Rockzone 105,9 !

Thursday, June 15, 2017

U.v.T. v TV REBEL 2 - Slušnej kanál !!

Wednesday, June 14, 2017

Událost - koncert kapel Uchovejte v Temnu a Amberlane 6.6.2017

Tuesday, June 13, 2017

První klip kapely U.v.T.!!!

Monday, June 12, 2017

Vznik proma

Tuesday, February 28, 2017

Vznik loga UvT